Konkurs „Ad Absurdum” – edycja 2008/09

Wydawnictwo Indigo Literatura Absurdu zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu twórczości absurdalnej „Ad Absurdum”.

W konkursie może wziąć udział każdy, kogo rażą absurdy naszego codziennego życia i umie je w twórczy sposób obnażyć. Każda forma artystycznego wyrazu jest mile widziana – pod warunkiem, że będzie można ją wydać na papierze. Może to więc być opowiadanie, skecz, felieton, dialog, dziennik, wiersz, sentencja, rysunek satyryczny, ilustracja, projekt graficzny, plakat, fotografia, itd.

Do udziału w konkursie szczególnie zapraszamy młodych twórców, bez żadnego dorobku artystycznego lub z dorobkiem niewielkim. Wydawnictwo Indigo pragnie bowiem wykorzystać ideę konkursu do poszukiwania i promocji najzdolniejszych artystów młodego pokolenia.

Prace można zgłaszać przez cały rok – do 31 grudnia 2008. Jury, składające się z redaktorów, literatów i rysowników skupionych wokół Wydawnictwa Indigo i Śmiertelnie Niepoważnego Portalu Satyrycznego wybierze najlepsze prace w maju 2009, a ogłoszenie zwycięzców i wyróżnionych nastąpi do końca czerwca 2009. Prace nagrodzonych autorów po konsultacjach literackich będą opublikowane w zbiorze Śmiertelnie absurdalne zebranie – edycja 2008/09. Dodatkowo, nagrodzeni i wyróżnieni autorzy otrzymają w prezencie książki Niżeja Podpisanego z serii Opowiadania ćwierćabsurdalne.

Prace można zgłaszać:
mailem: pod adresem piotr@wydawnictwoindigo.pl
Prosimy o podawanie w tytule słowa „Konkurs” oraz o przesyłanie załączników w formatach: doc, jpg, pdf.
pocztą – od adresem:
Wydawnictwo Indigo
ul. Stryjeńskich 13C m. 44
02-791 Warszawa
z dopiskiem „Konkurs”

Prosimy o podanie w zgłoszeniu danych autora: imienia, nazwiska, adresu korespondencyjnego, adresu mailowego oraz telefonu kontaktowego.

Zgłoszenia mogą mieć dowolną objętość, ale organizatorzy sugerują, by dla wywołania większego efektu wybierać najlepsze części tworzywa twórczego i skupić się na perfekcyjnym ich dopracowaniu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Ad Absurdum”!

Organizator:
Wydawnictwo Indigo Literatura Absurdu
www.wydawnictwoindigo.pl
biuro@wydawnictwoindigo.pl

Partner:
Śmiertelnie Niepoważny Portal Satyryczny
www.snps.pl
redakcja@snps.pl


18 kwietnia 2008